| AnDutZzA020 a întrebat:

La prima intalnire ar trebuie sa il imbratisez cand ma intalnesc cu el sau cand ne despartim?

Răspuns Câştigător
| KittyKit a răspuns:

Pai fa asa cum simti..Este OK si cand va intalniti dar si la despartire. Daca tu iti doresti sa il imbratisezi atunti fa-o.SUCCES kiss

9 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Hahahahaha, o dati in penibil. depinde de fata pana la urma
Poate fi un pa aruncat de la distanta, cum la fel de bine poate fi un sex la prima intalnire.
Nu exista "ar trebui" faci ce simti

| MasterYoda a răspuns:

In timpul intalnirii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred.Dar daca o face el ok ar fi sa accepti imbratisarea. Succes!happy

Răspuns utilizator avertizat
| xxs22 a răspuns:

Doamne ce intrebari! astea sunt chesti impulsive, instinctive adica nu trebuie gandite inainte, nu stii ca cele mai frumoase momente din viata nu au o regula anume si nici o teorie dp care sa te ghidezi

| LikeeMusiiic a răspuns:

Incearca ceva de mijloc; x rolling on the floor

| MiaAnamaria a răspuns:

Lool `, mai ai frati? laughing?

| fannMJ a răspuns:

Pai la prima intalnire nu-s un sarut pe obraz.dar cand va despartiti o imbratisare prieteneste ar fi ceva frumos

| fotbalistusmeker a răspuns:

Ar trebui sa-i faci o laba