| DiaNa357 a întrebat:

E o intrebare prosteasca dar chiar vreau sa va stiu parerea:care nume va place mai multbig griniana sau Yonela(va rog nu va luati dupa numele meu si nu mai ceretzi funda )dau funda +vothappy

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Mie imi place Diana e un nume super frumos.si ionela este frumos dar daca as pune numele fetei mele, as alege diana

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Imi place mai mult Yonela pentru ca poti primi mai multe dezmierdari ca : Oana. IOana,, Oany.Onela.Nutza.

| niko_7262 a răspuns:

Diana suna mult mai frumos decat Ionela, personal asta e parerea mea. Are mai multe sonoritate si e mai diferit.

| NickVlad a răspuns:

Salut! Mie imi place mai mult diana...ok nu stiu yonela vine dala ion sau ionel si mie nu-mi prea place. Alege cum crezi tu ca e mai bine si care crezi ca iti place mai mult.

| Geo_1380 a răspuns:

Dianawinking