| sasuke933 a întrebat:

E o melodie care imi place tare nu am retinut postul dar e melodie de club genu na nana nanana si se aude o voce de fata, nu stiti cum ii spune la melodie o caut ca disperatul si nu gasesc. Va rog

4 răspunsuri:
| sasuke933 explică:

Pai are o portiune ritmica ca un pian electronic si se mai aude si o fata care zice and now im felling love and i wil find your love ceva de genu, nu am inteles foarte clar ce canta ea

| sasuke933 explică:

Gata am ascultat melodia e o fata care canta in spaniola te querro im in love, est una serenada la kissfm s-a auzit

| Roxii33 a răspuns:

Buna! Eu nu pot sa iti dau o anumita melodie care incepe sau canta „ na nana nanana", pentru ca sunt multe melodii de acest gen. Asta am avut eu de spus, multumesc!

| Roxii33 a răspuns:

Nu este melodia : Jennifer Lopez - I´m into you?