| irina222 a întrebat:

E primul an in care mi-a venit menstruatia [ am 13 ani ]. Prima menstruatie am avut-o in ianurie, pe 14. Dupa mi-a venit ciclul pe 17 februarie. Acum este 22 martie si mie nu mi-a venit menstruatia. Ce se intampla? De ce dureaza atat? Cam pe ce data imi va veni?

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ti-a intarziat destul de mult, dar nu te ingrijora happy la inceput o sa-ti vine neregulat apoi cu timpul se regleaza si o sa-ti vina regulat happy, nu stiu exact cand o sa-ti vina, dar o sa-ti vina big grin ai rabdarewinking

| marrr a răspuns:

Eu nu cred ca vine la o data fixa, cam pe acum ar trebui sa iti vina si oricum mai intarzie cateodata

| marrr a răspuns:

Ii multumesc celui care a dat stupidwinking a dat dovada de maturitate

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Mie a doua oara mi-a intarziat vreo 3 luni.Cred ca asa e si la tinebig grin