| dizzycrezyboy a întrebat:

E pur si simplu un sfat nu este o intrebare " Nu ma prea pricep eu la cuvinte mari si magice.
Nu pot face fraze poetice, nu scriu despre luna si stele si alte minunatii ale lumii,
dar IUBESC! Si uneori ma doare caci nici nu stiu cum sa ma exprim,
ce cuvinte sa folosesc sa-mi exprim dragostea fata de ea.
Dar cel mai important cred ca e faptul ca am invatat sa iubesc si sa daruiesc! Si nu doare! Deloc!
E asa placut si atat de dulce sentimentul
Sunt mii si mii de cuvinte care pot exprima dragostea dar cred si stiu ca cel mai important e sa o arati.
Sa-l lasi pe cel de langa tine sa simta dar sa si vada asta!
Si uneori un simplu TE IUBESC poate face mai mult decat 1000 de cuvinte. Sau si mai simplu: o privire sau un sarut...
Iubiti-va oameni buni! si nu mai fiti asa de egoisti caci nici nu stiti ce pierdeti.
Impartiti si daruiti toata dragostea voastra, caci e asa frumos! Va veti simti mai bine..."deci iubiti...

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Observ ca esti baiat, si sunt foarte placut surprinsa sa aud un baiat vorbind asa.
Ori esti extrem de indragostit, ori esti mai special decat restul, pentru ca nu multi isi exprima dragostea si fericirea in felul in care o faci tu.
Nu pot decat sa iti dau dreptate, sunt perfect de acord cu tine, traiesc si eu ceva de genu de aproape 4 ani, si iubirea te schimba foarte mult, poti sa fi cel mai egoist iom de pe pamant, atunci cand iubesti, inveti sa ierti, sa suporti, sa taci, sa fi mai bland, etc. E ceva deosebit. :X:X
Si inca o data, tot respectulwinking

| dizzycrezyboy explică (pentru AlinaaAli):

Iti multumesc mult de tot :*..asta am scris cand iubeam(si acum iubesc), din pacate dragostea e doar din partea mea i e destul de greu persoana care am iubit-o si ma iubea acum nu mai simte nimic pentru mine si ma doare sad. ..asta e sper sa trec peste crying...multumesc mult :*

| AlinaaAli a răspuns (pentru dizzycrezyboy):

Stai linistit, daca ar i asta cea mai mare problema oh go on
Toate chestiile astea, cu dragoste, iubire, trec la un moment dat, se uita in timp, trebuie' sa te gandesti sa fi sanatos, ca fete vei mai gasi, si vei gasi una care sa te iubeasca si sa te aprecieze asa cum meritiwinking