| anonim_4396 a întrebat:

E un instinct ca barbatii sa priveasca indelung/sau nu, la sanii/fundul unei femei( cel putin asa cred).

intrebarea e de unde acest instinct?

si femeile ce admira la barbati? la ce sunt ele atente?hee hee

Răspuns Câştigător
| ZviG a răspuns:

Cu-i nu-i place big grin visam cu ochii deschisi. instinct, hmm doar suntem barbati si asta e normal sa admiram o femeie, cat si cum difera la fiecare in parte)) femeile tot au aceste obiceiuri de a admira, dar putin mai retras si vb intre ele, de multe ori iubesc sa faca complemente^^

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu e neaparat instinct. Dar nici daca iti pui mainile la ochi nu ai cum sa nu observi acele "bidoane" care dau sa iese dintr-un tricou minuscullaughing
Femeile se uita in general la trei chestii:bani, cascaval si eventual carduri.Cauta "inteligenta". Da, de la bancomatwinking

| clauss a răspuns:

Cred ca o avem in sange cu privitul la sani si fund si cred( cel putin pe mine) ma atrag acestea, femeile probabil se uita la altceva, habar n-am

| wastingmytime a răspuns:

Eu una sunt atenta la gesturi si la fata big grin