| pspspsps a întrebat:

E urgent! Va rog sa ma ajutati! Cum copiezi un videolcip din Youtube ca sa-l pui pe facebook? Va rog sa ma ajutati, doar daca stiti, cat mai repede cu putiinta. Funda la cel mai rapid raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| scumpik99 a răspuns:

Cui ii multumesti?:p
Da-i funda aceluia.

5 răspunsuri:
| foxie a răspuns:

Dai copy la linkul care se afla in partea de sus si dai dupa paste(click dreapta)

| pspspsps explică (pentru foxie):

Ms, dar am o problema si o sa ti se para cam... foarte ciudata! Nu stiu ce e ala link. Mi-e si rusine! imi zici si mie.

| foxie a răspuns (pentru pspspsps):

Sigur...
Link`ul este adresa aceea pe care o gasesti sus(fiecare site are o adresa ca de ex. http://www.youtube.ro)
Sper ca ai inteles despre ce este vorba, daca nu incearca altfel:dai click dreapta pe videoclipul pe care vrei sa il pui, dai copy URL adress iar dupa dai pe facebook click dreapta si paste

| scumpik99 a răspuns:

Pai la facebook dai la home si vezi ca sus scrie what is your mind? Si copii de pe youtube linkul si-l pui acolo.Succes.

| pspspsps explică (pentru scumpik99):

Mersi mult. chiar am reusit!