| loveandkiss a întrebat:

E vreun baiat in zodia fecioara pe aici? vreau sa stiu ce fel de fete va plac? imi place un baiat din zodia fecioara si de aceea va intreb.

Răspuns Câştigător
| ayosmdk a răspuns:

Nu te lua dupa asemenea prostii
Dupa zodia lor parintii mei nu ar fi trebuit sa se inteleaga deloc bine. Zodia spunea ca nu au nimic in comun, relatia va fi un dezastru dar acum sunt casatoriti, au patru copii, au facut 18 ani de la casatorie... deci, in locul tau nu m-as ghida in viata dupa aberatiile astea

| loveandkiss explică (pentru ayosmdk):

Ai perfecta dreptate!

1 răspuns: