| xBluO a întrebat:

Emotii mari. big grin Se apropia sigur momentul. primul sarut... imi puteti spune cum sa o fac? adica cum sa fac cu gura etc. big grin Si cum ar fi mai bine? Ochii deschisi sau inchisi? Funda pentru cel mai bun raspuns si fara comentarii rautacioase happy

Răspuns Câştigător
| bombonykmik a răspuns:

Primul sarut,sti foarte bine ca ar trebui sa vina de la sine... ti ochi inchisi sa nu para ca daca ii ai deschisi nu te intereseaza ca te saruti cu el, ca esti indiferenta majoritatea baietlor asta inteleg daca ti ochi deschisi iate dupa el daca el are gura deschisa si isi misca limba intr-un fel asa fa si tu iate dupa el inghite saliva pana sa te saruti cu el tongue de obicei baiatul conduce fata in sarut. daca intelegi, pup sper ca te'am ajutat:X fundalove struck daca te'am ajutat lasate condusa de el tine gura intre deschisa. :X

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cum sa faci cu gura?laughing Tot ce trebuie e sa fii relaxata,nu trebuie sa te gandesti ce sa faci happy.Si cu ochii, nu stiu, cum vrei :p

| miranda a răspuns:

Buna!
Nu exista o anumita regula de a saruta; trebuie sa fii tu insati; o sa vezi ca totul vine de la sine. Cum se face...hmm...greu de explicat. Apropie-te de el si foarte important, pune-ti mainile in jurul gatului lui, apoi te apropii si pur si simplu o sa simti ca buzle voastre se lipesc. Apoi nu trebuie decat sa le misti dupa cum le misca si el; si cam atat. Nu stiu daca te-am facut sa intelegi foarte bine, pentru ca nu prea exista o explicatie pentru asta. Dar o sa vezi ca oricum ai face-o, o sa fie ceva minunat, de neuitat. Si dupa ce va sarutati si o sa te gandesti la sarut, o sa simti fluturasi in stomac.
Multa bafta!
Pa :*

| LLO a răspuns:

Fii calma, apropiete de el inchide ochii si lasa-te dusa de val. incearca sa pui suflet cand il saruti sa-i simti buzele restul vine de la sine! Ai incredere happy

| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Oau`, si eu prima oara gandeam exact` ca tine, cand s-a apropiat sa ma sarute` toata tremuram si imi era teama sa nu fac ceva gresit. Da` nu`ti fie teama`oh go on. Lasa totul sa vina de la sine. Atinge`i buzele` deschide gura si baga`i limba, sa zic asa`laughing. Cu ochii nu prea conteaza cum ii tii oh go on. O sa simtii tu pe moment :*. Baftahee hee :*. Funda`batting eyelashes?

| morgen a răspuns:

Uite primul sarut e important cica il tii minte toata viata dar nu trebuie sa faci cine stie ce doar lasa sa vine totul de la sine partenerul tau o sa te "conduca"sa zic asawinking