| CrissuCristina a întrebat:

La ce varsta v-ati sarutat prima oara? Eu am 11 ani si pana acum nu am avut un sarut ca lumea, doar pupici pe gura si in seara asta urmeaza sa am primul sarut adevarat si am mari emotii cum sa incep?

Răspuns Câştigător
| aaaalllee a răspuns:

Nu te gandi ca "vaii! daca nu. i va placea" si lasa. te condusa de el..va fi bine. o s vezi. o s vr sa te mai sarute iar si iarbig grintongue

| CrissuCristina explică (pentru aaaalllee):

Dar tu la cati ani te-ai sarutat prima oara ca lumea?

15 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Ciudat... daca tu acum intrebi asta nu stiu de ce cred ca maine, poimaine o sa vad intrebarea: "La ce varsta v-ati tras-o prima oara? Eu am 12 ani si pana acum nu am avut parte de unul ca lumea, doar pampalai care nu se pricepeau si in seara asta urmeaza sa o fac cu adevarat si am emotii cum sa termin? Desigur intrebarea tot de tine fiind pusa.

| Analytical a răspuns (pentru BeastMaster):

laughing today generation! nu ma mai mira nimic, toate sunt praf, nimic nu mai conteaza cu adevart! decat blestematul de sex prematur, toate duc la asta(sarut, atingeri etc) e un sentiment prea inocent pentru a fi tratat cu superficialitate de toti curiosii! in loc sa invete, ei se gandesc doar cum sa si-o traga cat mai repede posibil! straight face de ce? din simpla curiozitate! daca ar simti-o macar! mi-e scarba si sila de intrebari de genul, mai ales venite din partea copiilor! 11 ani:O! si ne mai miram de ce nu putem progresa la nivel de tara. uite, din cauza asta, copiii sunt facuti pentru alocatie, atata tot. unde e dragostea odata traita? unde? s-a pierdut in mintea acestor intrebari. ajungem sa iubim doar pentru ca suntem curiosi! cum e daca. x_X

| CrissuCristina explică (pentru BeastMaster):

Am pus o intrebare, daca vrei sa imi dai raspunsul dorit atunci bine, daca nu nu am nevoie de comentarii din astea.

| CrissuCristina explică (pentru Analytical):

Nu am nevoie decat de un raspuns, nu de comentarii de genu'!

| Analytical a răspuns (pentru CrissuCristina):

Si, cand iti pierzi creierul mai ai nevoie de noi?

| CrissuCristina explică (pentru Analytical):

Nu, pentru ca nu o sa imi pierd creierul.

| BeastMaster a răspuns (pentru CrissuCristina):

Draga mea dupa cum observi tocmai ti-am dat ''raspunsul dorit'' nu e nevoie sa imi amitesti asta doar ca sa pari mai inteligenta decat esti ca nu vei reusi plus ca e un site in care putem da orice comentari dorim...
PS: Cu cati ani e iubitul tau mai mare?

| Analytical a răspuns (pentru CrissuCristina):

Nu, pentru ca nu o sa mai ajungi sa remarci asta! gata! nu ma cert cu o copila. straight face succes in "noul tau dezastru".

| Alinna04 a răspuns (pentru Analytical):

Ai mare dreptate, nu gandesc acesti copii, incearca experiente total nepotrivite pentru varsta lor straight face

| BeastMaster a răspuns (pentru CrissuCristina):

Nu mi-ai mai raspuns la intrebare...deci e mai mare...
Ti-a pus intrebari mai perverse pana acum? adica orice e posibil.

| CrissuCristina explică (pentru BeastMaster):

E cu 3 ani mai mare si nu mi-a pus nucio intrebare perversa.

| Skins97 a răspuns:

Lasati mai fata in pace...am 15 ani si stiu cum e sentimentu. Pur si simplu nu-ti face griji. Daca faci asta va merge doar mai rau. In plus daca nu ai avut parte de primul sarut ai destul timp sa faci asta. Jumatate din clasa mea inca nu a avut primul sarut. Eu l-am avut. dar nu cred ca se poate numii chiar asa deoarece l-am respins. BAFTA!

| mirelushhh a răspuns:

Fetito cred ca daca ar vedea mama ta ceea ce postezi tu aici "s-ar lua cu mainile de cap" sau mai bine zis "te-ar lua cu mainile de cap"
E posibil ca la 11 ani sa intrebi astfel de lucruri?!
Domnisoara (oricum nu pentru mult timp, la ce intrebari pui... ) prioritatea ta la aceasta varsta este SCOALA
...Si mai ne plangem ca copiii nostri nu au nici un viitor in Romania - uite copiii nostri ce intrebari pun in loc sa invete si sa se bucure de copilarie! PACAT

| aaaalllee a răspuns (pentru mirelushhh):

Sincer..ai dreptate.straight face