| Contemporana a întrebat:

Energizantul monster energy nu se gaseste in Romania?
.

Răspuns Câştigător
| dydy1992 a răspuns:

Ba da se gaseste happy
Eu l-am luat de la cofetarie rolling on the floor

3 răspunsuri:
| sasukeady a răspuns:

Se gaseste, dar trebuie sa cauti prin magazine... Am fost la profi si nu aveau, dar se gaseste. Cauta

| Monster_1533 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, il poti gasi pentru inceput in complexul comercial SIR (langa Plaza Mall sau Cora Lujerului) standul P35. Pentru mai multe informatii, e-mail la monsterenergy@24trafic.ro sau pe mess: monster_bucuresti

| boss80 a răspuns (pentru Monster_1533):

Tot in Bucuresti il gasesti sigur pe b-dul Energeticienilor, la nr 9 E(parterul Universitatii Gh Cristea)