| anonim_4396 a întrebat:

Era o intrebare pe aici legata de Bloody Mary. Nu stiam cine e si am cautat la imagini pe google. am vazut doar o poza dar timp de cateva secunde pentru ca am inchis repede. Si acum nu mai pot sa o uit, nici sa dorm noaptea. Mi-e frica :-s. Ce pot face sa o uit?

Răspuns Câştigător
| Timi_4915 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema acum 1 an, toti vecini vorbeau despre asta si m-am uitat si eu ca sa ma cred,, cool,, intr.adevar si mie mi-a fost foarte frica si incepusem sa nu merg singura la baie de frica, ziua nu aveam nimic dar cand se intuneca imi venea imaginea aia trucata in minte, dar cu timpul tot uitanduma la comedi la filme de dragoste si gandinduma la lucruri frumoase(ireale cateodata) si cu timpul(1-2 luni) am uitat, si acum cand aud numele de bloody mary ma gandesc la imaginea aia dar nu mi se pare nimic infricosator.happy

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Deci eu Ii stiu "povestea" tot de pe TPU.
Se zice ca daca te uiti in oglinda, pe intuneric la ora 00:00 si ii rostesti numele de 3 ori, ti se arata.happy
Oricum ar fi e o prostie.Nu cred in asa ceva.doar in Cocktailul bloody mary, care e unul foarte bunhappy.
Totul se petrece in imaginatia ta, daca vrei sa nu`ti mai fie frica si treci peste n`o sa-ti mai fie.
Vizioneaza o comedie romantica si`ti recomand: Iubit de imprumut.
Bafta si sa stii ca si eu am avut multe poze hidoase, chiar scarboase, care chiar m-au speriat, dar n-am ramas cu gandul la ele si de asta nu m-au afectat.happy

| Jigsaw a răspuns:

laughing
Acum m-am uitat si eu.ce sa zic, nimic prea infricosator sau specia.Gandeste-te ca e doar o poza...petrece timp cu prietenul/familia, si gandeste-te ca e o poza trucata pe calculator si ca nu are ce sa-ti faca.Succes!

| ღAncaღ a răspuns:

Daca iti raspunde cineva, anunta-ma! pentru ca nici eu nu stiam, am dat si eu la fel ca tine la intrebarea asta acum nici eu nu pot sa uit poza crying MI-E FRICA! straight facesad

| andreidragomir a răspuns:

Nu te mai gandii la ea ca totul incepe de la minte...Deci uitatae la un film comedie sau romantic si nu mai te gandi

| KiddLemon a răspuns:

Pai uita-te la un film de comediewinking