| dalina1999 a întrebat:

Buna imi cam este frica de bloody mary endermeni si slendermani ii visez noaptea si nu pot sa dorm chiar daca ma rog tot cred ca cineva ma bantuie.ma puteti ajuta sa nu imi mai fie frica de siluete demoni stafii si fant... cum le mai cheama am vazut ca multe vedete au vaUt si nu stiu ce arelegatura DAU FUNDA OBLIGATORIUwinking

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Chestiile astea nu exista. Dormi si tu cu parintii tai pana iti trece frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te uiți la chestii din astea dacă știi că nu poți să dormi?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu te mai uita la d'astea...si ii visezi pentru ca te gandesti mult la chestiile astea