| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a întrebat:

Era un baiat de la scola care se uita la mine trecea pe langa mine si se uita inapoi si imi face cu ochiu chestii din astea iar eu nu l-am bagat in seama decol si peste ceva timp am inceput sa-l bag in seama dar el nici nu se uita la mine, l-am bagat in lista de mess dar am inceput sa vorbim neam cunoscut mai bine si mi-a spus ca nu vrea sa fie nimic intre noi si vrea dor sa ramanem priteni. Iar eu tot nu pot accepta asta pentru ca-l plac foarte mult.Atunci cand el era cel care se uita la mine nu era problema ca nul placeam la vremea respectiva, ci ca eram foarte timida deci tipul imi placea foare mult si inca imi place, iar acum e mai rau nici nu mai se uita sau vobeste cu mine. Ce sa fac ca eu nu pot sa-l uit deloc crying ajutati-ma pls crying sad

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

El probabil facea asa la toate fetele. Asa sunt unii baieti. Incearca sa iti dai seama ca nu va potriviti in anumite privinte. Cu totii am trecut prin asa ceva si am reusit sa mergem mai departe.

2 răspunsuri:
| DeeaNegrea a răspuns:

Resemneaza-te...sau nu il mai baga din nou in seama si poate atunci va fi iar atras de tine...tongue

Răspuns utilizator avertizat