| JustMe_8472 a întrebat:

Era un film de groaza pe care l-am vazut acum mult timp-cam acum 2 ani.Era vorba despre un baiat de 18-21 de ani care ii arata unei fete aproape de varsta lui un film horror-o lasa sa se uite la film, iar el pleaca din camera deoarece primise un telefonm. Un om il intreaba:"i-ai aratat altcuiva filmul?", iar tipul spune:"da". Dupa aceea m-am prins ca este vorba despre un "blestem". Daca baiatul in e zile nu reusea sa ii arate altcuiva filmul, murea. Iar fata a murit.Imi aduc aminte ca filmul la care se uitau personajele era cu o fata care iesea dintr-o fantana sau ceva de genul.Cum se numeste filmul? Fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Stiu filmul\
E cel mai fain
:X
Era vorba de 7 zile. Dupa ce vedea filmul peste 7 zile murea
Filmul se cheama THE RING!
happy
MErita vazut love struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The ring