| Aleqa a întrebat:

Era un film, de prin 2008-2010, in care o fata populara se indragosteste de un tip nepopular, ei fiind in aceeasi clasa. Iar, in final, tipul ii spune ei: "Vreau sa fiu fraierul tau!", se saruta si raman impreuna. Cum se numeste?
P.S: Nu e vorba de Tocilarul fermecator.

1 răspuns:
| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Starstruck.
Daca este intre 2008-2010, acesta este singurul care corespunde cu ce ai zis tu acolo.Deci acesta trebuie sa fie.Baiatul este un star, iar fata are o sora care este obsedata de el.......cred ca acesta este!

Sper ca ti-am fost de ajutor!