| Kaneki a întrebat:

Cine stie un film cu adolescenti care sa fie cam asa: Tip tocilar, fata populara, trec prin unele chestii impreuna si ajung sa fie impreuna in cele din urma. Ceva de genul -Tocilarul fermecator- de pe Disnay.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O fată minunată (She's All That)1999, Aici şi acum (The Spectacular Now) 2013,, Balul de absolvire (Prom) 2011, Îndrăgostiţi lulea (Head Over Heels) 2006, Sydney White (2007), Mean Girls 2 (2011), I Love You, Beth Cooper (2009) Bubble Boy (2001), Sixteen Candles (1984), It's a Boy Girl Thing (2006), Clueless (1995), The Girl Next Door (2004), Not Another Teen Movie (2001)
Vezi și Love Potion No. 9 (1992)

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mai poți încerca:The Coed And The Zombie Stoner (2014)

| gabby77 a răspuns:

Iti recomand mai bine sa citesti cartile de pe Wattpad.E mult mai tare dacat sa vezi un film.

| Kaneki explică (pentru gabby77):

Eu sunt genul de persoana care nu citeste ceva decat daca mi se cere neaparat pentru scoala sau daca este ceva sf. Prefer oricand sa vad un film decat sa citesc o carte. Fara resentimente happy

| gabby77 a răspuns (pentru Kaneki):

Asa eram si eu, efectiv cand auzeam cuvantul citit imi era rau, dar de 4 saptamani sunt dependenta de asta.Pe Wattpad sunt carti in care te regasesti si nu sunt ca nici o alta carte pe care profa de romana te-a pus sa o citesti.

| Kaneki explică (pentru gabby77):

Tu ma crezi ca la mine cel mai bun somnifer e o carte? Eu vreau sa scap de plictiseala din zilele de iarna nu sa o accentuez. Sa nu mai spun ca daca incep seara sa citesc pana si o revista in 2-3 minute adorm fara sa imi dau seama...