| AliQua a întrebat:

Era un film in care cazuse o stea si unu' s-a dus acolo si a gasit o fata si a vrut sa i-o duca iubitei lui ca sa ii arate ca e iubeste.Dar pana sa ajunga la iubita lui steaua si el s-au indragostit si din astea.Si mai erau si niste vrajitoare care cautau steaua ca sa ii manance inima sa devina iar tinere.Stiti cum se numeste?puppy dog eyes Funda happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acest film este inspirat dupa o carte. Cartea se numeste PULBERE DE STELE si este scrisa de Neil Gaiman.
Iti recomand sa citesti si cartea, pentru ca este, foarte diferita comparativ cu altele.
Pa!

| DemonvsAngel a răspuns:

Cred ca Pulbere de stele