| BlueLagoon97 a întrebat:

Era un personaj de desene animate care -sugea- capete laughing sau ceva in genul..in fetitele powerpuff sau laboratorul lui dexter..nu imi amintesc decat o faza cand ii sugea capul primarului din powerpuff (parca.) big grin dau funda cui imi gaseste personajul :3

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

laughing primarul zicea spunea asa! i-a supt din craniu! si rubinul din burta! tin minte episodul! ce naiba toate sezoanele le-am vazut doar!