| anonima_5733 a întrebat:

Este adevarat ca baietii prefera fetele usoare pentru distractie, dar le iubesc numai pe cele cuminti? nu stiu eu zic ca nu toti barbatii cauta femeile usoare(mai sunt si baieti cuminti). voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| adekido a răspuns:

Nu neaparat baietii cuminti abordeaza fetele cuminti. se intampla ca unii baieti mai smecheri sa se sature de distractie si sa simta nevoia unei fete pe care sa se poata baza. adica nu se vor lasa de smecherii, doar ca au nevoie de cineva pentru sprijin. iti dai si tu seama ca e adevarat ceea ce spui, cum ca baietii se distreaza, dar tot la fetele cuminti se intorc / ajung pana la urma. pentru ca ele chiar se pot numi"iubite", nu doar obiecte cu care iti perfectionezi sarutul sau altcevahappy.
sper ca am ajutathappy este parerea mea.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai dreptate multi din ei sunt de fete usuratice si sunt atat de idioti unii din ei incat le dau si bani pentru o noapte in pat ori le cumpara cadouri, eu ma bucur ca sunt om de treaba si nu curvar ca aia mi se face scarba chiar sa ii aud ca merg la discoteca si o fac in wc.

| Liviu a răspuns:

Ce pot spune.
Depinde pe unde vrei sa o ieihappy
Acum sincer
Trebuie sa ne gandim cu cine umblam Nu sa ne uitam ce are in decolteu or pantalonii
Pentru ca aia conteaza mai putin
Conteaza ce ai in CAP atat

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mda de obicei baietii cuminti sunt cei timizi, pe care ar trebui sa i abordezi tu, deoarece chiar daca le place de tine nu au curaj sa-ti zica nimic. Daca si tu esti timida si cauti tot un baiat timid atunci e grav big grin cineva tot trebuie sa faca primul pas.

| Noname_4058 a răspuns:

Mda...mai sunt, dar foarte rar, baietii intr-o prietena vad numai distractielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie pentru ca baietii nu le iubesc neaparat pe cele cuminti ci opteaza pentru siguranta pe care exagereaza sa o afiseze drept dragoste.E ipocrizie.A fi viu inseamna sa te distrezi,inseamna sa fii voios,inseamna sa "traiesti" iar daca ei doar atunci se distreaza, doar cu femei "usoare", pot trage concluzia ca doar atunci traiesc cu adevarat conform firii lor.In rest e masturbareala.