| emaalexandra97 a întrebat:

Este adevarat ca daca iti pui aparat dentar, iti pot cadea anumiti dinti?(sau doar unul singur?)s-ar putea sa cada cei de lapte sau cei de minte? va rog sa ma ajutati cu acest raspuns

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Nuuuu.Este cea mai mare prostie.Cum adica daca iti pui aparat dentar sa iti cada dintii? In nici un caz nu.Am avut si eu si i-am purtat vreo 5-6 luni si nu mi-a cazut nici un dinte. Aparatul dentar iti indreapta dintii.

1 răspuns:
| YuukiYou a răspuns:

Stai linistita ca de la aparat dentar nu au cum sa iti cada dintii! happy
aia de lapte oricum vor cadea, dar nu are nicio legatura cu aparatul dentarwinking