| mihai1997 a întrebat:

Este adevarat ca dupa ce termina cu telenovela nini de pe disney channel o s dea tanar si nelinistit p disney channel am vaz p net ca l-au dat in anul 2008 l americani p postul disney channel si din asta am intreb dk o s dea p postul nostru disney channel romania astept mai mukte rasp sunt fff curios dk da sau nu?
Tanar si nelinistit e un serial care il ruleaza l noi p protv dar nu as vrea si p disney channellaughing dk stiti dk il dau sau nu rasp sau nu cont rasp l intrebare dau fundalove struck

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Din cate stiu eu nu au de gand sa faca asa ceva, sa difuzeze "Tanar si nelinistit".

1 răspuns:
| NatiiȘiAtât a răspuns:

Eu nu cred ca o sa dea Tanar si Nelinistit! Are foarte, foarte, foarte multe episoade si este un serial pentru persoane adulte, dupa parerea mea. Am vazut pe site ca Disney Channel este dedicat copiilor intre 2 si 14 ani (incluzand DisneyJunior).