| ElySa a întrebat:

Este adevarat ca la varsta adolescentei ti se schimba si comportamentul? straight face

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da si majoritatea cazurilor in rau. Din cauza anturajului in majoritatea cazurilor. Dar mai sunt si exceptii.Copii care crescand raman la fel sau aproape la fel cum erau cand erau miciwinking

| LoveMusic a răspuns:

Da.La adoleşcenţă se schimbă şi starea fizică, cât şi starea psihică. Oamenii se schimbă. Cum se spune love struck Nebunia apare în adoleşcenţă şi dispare odată cu ea.Sau nu! love struck Take care tongue

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, cu siguranţă.

| Pho3nix a răspuns:

Cu siguranta, da.happy

| gabryel a răspuns:

Nu la toti se schimba comportamentul.

| SufletDeCopil a răspuns:

La unii da, la altii nu.acum depinde de fiecarewinking

| Anecherry a răspuns:

Da, transformarile din organism au o anumita influenta asupra personalitatii.

| vykkusor a răspuns:

In majoritatea cazurilor comportamentul se schimba, dar mai depinde si de persoana.

| sevraj_1212 a răspuns:

laughing foarte adevarat... daca nu ma crezi intreaba-i pe ai taiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevarat. Cu trecerea anilor omul se schimba, se maturizraza, are alta mentalitate si alt caracter, si de aici e logic ca comportamentul va fi diferit.

| ada - no more words a răspuns:

Mai. tocmai ieri vorbeam cu profa de logica... si la varsta adolescentei suntem mai vulnerabili, iar daca intram intr-un anturaj nepotrivit. putem sa o luam pe alte cai. acum depinde si de copil. rare ori pana si ce-i mai cumnti copii cand scapa din "frau" sunt irecuperabili.
depinde de ambitia pe care o are fiecare.
bafta :]