| SayMeSayYou a întrebat:

Este adevarat ca [prima iubire nu se uita niciodata? funda :X

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu si acum imi amintesc de baiatul cu care am fost, si acum cand vad ca intra pe mess parca am o usoara vibratie in corplaughing, sa nu credeti ca-l plac, nu, suntem doar prieteni si asa vom ramane.happy
Deci parerea mea e ca, nu prea ai cum s-o uiti.

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Da, e adevarat

| haiZI a răspuns:

Da.
Nu se uita in genul ca nu poti sterge amintirile, daca acestea au fost neplacute.Sau nu se uita daca vrei tu sa-ti amintesti, daca a fost ceva special pentru tine.

| forever4you a răspuns:

Da este foarte adevarat, adica un exemplu eu oricat ma's chinu'i el tot are un loc acolo in inima mealove struck pot sa ma si casatoresc, sa fac 6 copiirolling on the floorca tot nu o sa uit pe aceea persoana care mi-a oferit primul sarut din dragostelove struck peste 40 de ani imi voi aminti cu ce'a mai mare bucurie de clipele acelealove struck

| Ladybuug a răspuns:

Da, e cat se poate de adevarat big grin. Cum spunea Adry05, cand intra pe mess am niste emotii :-ss, si daca mai si intra pe mine [ blushing rolling on the floor mor ]. P. S. : nu il mai plac, insa mi-e dor :-

| MaraSM a răspuns:

Da, este adevarat adica oricat de multi iubiti/iubite ai avea pe prima nu o vei uita niciodata numai daca ai iubit-o. Asa spun multi si cred ca este adevrata adica si acum ma gandesc la primul baiat pe care l-am placut si peste 5 minute imi vine sa-l strang de gat. Era o glumitza mik laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| Andreea_1440 a răspuns:

Nah depinde la mine nu e asa adica nici nu stiu. poate nu am ajuns sa iubesc cu adevarat si de asta dar cu cati am fost am tinut mult la ei si i-am uitat...nah amintirile nu se uita niciodata:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine da pentru ca aceea este cea mai frumoasa ibire :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii poti spune prima iubire ...pentru ca ai doar o singura inima pe care o vei darui doar unei persoane aceea va fi prima si ultima iubire adevarata, caruia te vei darui trup si suflet... si ba da se uita, in unele cazuri! happy
O noapte de vis.

| lalalexo a răspuns:

Dapinde de partenera da chiar si asa nu pre ai cum so uiti

| Muntian_Maria_1996 a răspuns:

Asa este