| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca profesorilor nu le convine sa stie ca elevii sunt mai destepti ca ei?

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Si profesorii sunt tot oameni cu bune si rele. Unora da, nu le convine sa fie atentionati si corectati de elevi. Altii apreciaza si incurajeaza elevii, fiindca cu rezultatele lor bune se mandresc si ei.

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea.Chiar se mandresc cu asta.Pentru ca sunt elevii lor(lui).

| corbulalbrosu a răspuns:

Macar de-ar fi 1% adevarat din ceea ce ai intrebat laughing Cred ca procentajul profesorilor multumiti de rezultat ar fi mai mare decat procentajul mai sus anuntat.

| MskDesign a răspuns:

Foarte rar se intampla ce ai zis tu si cred ca ar fi mai degraba mandri, chiar daca nu arata.

| danutzu96 a răspuns:

Unii ar fi chiar mandrii daca ar fi cazul DACA

| Nicolaaa1994 a răspuns:

Nu chiar toti.