| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat că un băiat mai timid dacă place o fată nu prea o bagă în seamă în realitate din cauza timidităţii, dar în schimb vorbeşte cu ea pe mess când poate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă un băiat timid place o fată, nu o bagă chiar deloc în seamă, nici în realitate şi nici pe mess, pentru că nu are curajul necesar.Eu nu înţeleg pe cei care atunci când stau în faţa calculatorului pot spune verzi şi uscate cuiva pe mess iar atunci când te întâlneşte nu poate să îţi spună nici măcar bună sau mai rău, se face că nu te vede.Prin urmare, un băiat timid se va feri de tine în realitate, dar există posibilitatea ca pe mess să te bage în seamă...este posibil.Dar sigur spun că, dacă el chiar te place şi e timid nu te va băga în niciun chip în seamă. Poţi să îţi dai seama singură pentru că face anumite lucruri pe care le poţi observa dacă eşti atentă. Depinde şi de băiat...suntem diferiţi, fie fete fie băieţi.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,probabil pe mess e mai vorbaret si mai deschis! Insa in relitate e mai timorat. Oricum, iese foarte usor in evidenta!

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă întreb ce făceau ăia timizi înainte ca messengerul să existe.

| neutrino a răspuns:

Poate fi adevarat.

| Anonima264 a răspuns:

Da!

| Paduraru a răspuns:

Asa face. fata in fata nu te baga in seama. dar pe mess vorbeste cu tine. sau acum depinde. poate nu ii rusine de tine. i'o fi rusine cu tine straight face. intreaba-l tongue

| Hipiie a răspuns:

Da,e foarte adevarat :3

| geluzah a răspuns:

Desigur.