| Augustina a întrebat:

Este buna facultatea de inginerie geodezica(masuratori terestre si cadastre). Are un viitor? Mie mi se pare cam grea si la un moment dat m-am gandit sa renunt pentru a face una mai usoara! Se castiga bine in acest domeniu? Oare merita sa continuu?
Va multumesc mult!

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu renunta, a fost si e o facultate de viitor, castigul e pe masura.

| want2bMajestic a răspuns:

Te simti obligata ca sa termin aceasta facultate? dca este asa...renunta. doar un lucru facut din placere te ajuta in viata. totusi... dca ai inceput aceasta facultate ar fi bine sa o si termini. orice slujba care implica ingineria este bine platitahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai inceput-o termin-o, nu lasa lucrurile doar pe jumatate facute, nici nu stii cand o sa-ti trebuiasca si atunci o sa-ti para rau.In paralel poti face si altceva mai usor...

| 123sar a răspuns:

Si eu m-am gandit sa incep aceasta facultate.As vrea niste pareri de la cei care au terminat sau sunt studenti la aceasta facultate.La ce materie li se pare mai greu? Cum vi se par profesorii? Va multumesc frumos.