| Rowanna09 a întrebat:

Este cineva de aici student/a la jurnalism? M-ar interesa cum este facultatea? Ce materi sunt? daca este greu? etc. Funda:*

Răspuns Câştigător
| carmen111 a răspuns:

Eu sunt spre sfarsit de boboceala la ovidius constanta.tot ce ytzy pot spune e ca,dupa ce am parqrs aproape un an,sunt ff. ynkntata deoarece am profe super pregatite si deschise la minte(nu ca la alte faqltatzy,yndoctrinatzy si cu ydey comuniste).ay okzia sa qnoshty multe persoane valoroase,faci parte din multe activitatzy universitare si nu numay, esti yn centrul actziunyy, cum s-ar spune.dar daca nu ay voktzie degeaba faci faqltatea asta.trebuie sa te atraga si sa fyy obishnuita sa faci compromisury, sa lashy prejdecatzile aksa daca vrei sa fyy cu adevarat obiectiv la ceea ce se yntampla yn jurul tau. sper ca tzy-am fost de folos.mult succes la bac(banuiesc ca esti an terminal la liceu):*

1 răspuns:
| carmen111 a răspuns:

Ms pentru. funda:*:*:*... sper ca tzy-am putut fy de folos:X