| Buburuza10 a întrebat:

Cum e sa fi student la facultatea de informatica? Sunt in clasa a XI-a si as vrea sa stiu cat de greu este, daca te ia de la zero, daca o fata ar putea face fata, ce materi se fac.....etc...Ce alte facultati bune imi mai puteti recomanda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Botezatu_Vlad_1993 a răspuns:

Nu vreau sa te demoralizez eu sunt la facultate, si am un coleg in camera la informatica dupa 1 luna nu s-a mai dus. Mananci matematica pe paine si nu te ia de la 0.Informatica la fel, o programare cu mult peste ce ai facut in liceu.