| Maria776867565 a întrebat:

Este foarte important! Eu joc acel joc Stardoll si e plictisitor fara bani pe el asa ca mi-am descarcat CHEAT ENGINE. E descarcat tot...alea alea... merge, dar nu stiu sa-l folosesc pentru a imi baga stardollari pe cont. Ma puteti ajuta? Sa imi dati un link in care sa vad cum sa imi bag banii pe cont sau sa-mi explicati voi. Va rog din tot sufletul meu!

2 răspunsuri:
| paulpetrolistu a răspuns:

Apare intrunul din colturi o iconita, dai pe ea si apoi nu mai stiu

| Maria776867565 explică (pentru paulpetrolistu):

Ce mult m-ai ajutat... ^_^