| maya_1225 a întrebat:

Este grea meseria de animatoare? Iti trebuiesc cursuri ceva? Mi-ar placea foarte mult sa o practic, mai ales in spania, se castiga bine? Esti considerata o femeie usoara daca esti animatoare?

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

In Romania nu se castiga f bine, in spania si Italia chiar f bine, nu esti considerata o femeie usoara (nu faci s*x cu nimeni), ci doar dansezi. Daca mergi in Spania incearca in Benidorm (e un oras de noapte) sau in Torrevieja. Sunt in est. Nu e grea, iti este greu sa dansezi? Trebuie sa ai un aspect fizic placut, minim 1. 62 si maxim 1. 85. Mai bine ar fi intre 1. 65 si 1. 77 dupa parerea mea. Se castiga, intre 500 si 1400, depinde de club. Daca e un club de strada, maxim 1000, dar daca e unul renumit, peste 800 euro.

| maya_1225 explică:

Experta_in_Frumusete, eu zic ca ma incadrez in cerinte, dar ma refeream ca am vazut la animatoare un anumit dans, adica diferit de cel care il dansam noi fetele cand frecventam o discoteca, oricum imi place foarte mult sa dansez.ms frumos de sfat imi e de ajutor.