| Hexiled a întrebat:

Este normal ca eu, elev de 16 ani sa ma bucur extraordinar cand vad directoarea scolii, adica sunt megaultragiga fericit cand o vad, sunt indragostit de ea? nu-mi pot da seama

Răspuns Câştigător
| IQ a răspuns:

Nu cred ca esti indragostit, probabil este doar o atractie fizica.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Urla hormonii in tine

| Hexiled explică (pentru suntserios):

Bai deci e o femeie mori, a venit azi la ora de sport alergam ca nebunu si topaiam cand am vazut-o, are stil

| DomnishoaraTPU a răspuns (pentru suntserios):

"Urla hormoni in tine"
Te numesti "suntserios", dar publici niste raspunsuri asa hazlii...
Hahaha...Nu mai pot de ras...
LOL :-D

| T0T a răspuns:

Probabil

| SkyPilot a răspuns:

Da, ar fi explicatia cea mai plauzibila ca esti indragostit. Normal nu prea este, dar nu ai fi nici singurul. Oricum, nu actiona ca daca se intampla ceva ii distrugi viata femeii.
Ar mai putea fi imaginate si alte cauze, daca spre exemplu ti-a facut un bine major.

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Probabil ca ori te-ai indragostit, ori o admiri deoarece te-a ajutat.E cam ciudat, dar asta e.
Mai bine renunti la aceasta pasiune.
Nu am trecut prin asta, dar am auzit cazuri si la fete(le era drag un prof).
Invata, distreaza-te cu prieteni, cu timpul iti vei gasi o fata de varsta ta si vei rade de toate aceste pasiuni traznite.