| OHmyGosh a întrebat:

Este normal sa va fie frica, ca incepeti scoala? Eu sunt desteapta, am note mari si trec clasa a6-a...insa a inceput sa-mi fie din ce in ce mai frica ca incep scoala, insa nu stiu de ce.Am cativa profesor foarte exigenti cum ar fi cel de mate, insa invat bine.Sunt premianta.Stie cineva de ce mi-e frica?

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Eu nu as numi-o frica! As spune mai degraba ca ai emotii!
Iar daca vreun profesor incearca ceva poti sa ma chemi pe mine! Voi veni, negresit!
Bafta, frumoasa domnisoara!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Notele nu au sa releve niciodata inteligenta unui elev. Celebrul fizician Albert Enstein a ramas corigent intr-a sasea la fizicastraight face
Deci eu nu stiu de ce inca ma mai stresez cu matematicalaughingSa raman si eu corigenta ca sa ma luminez dupawhistling

| BubuLina999 a răspuns:

Da si mie la fel. trec a -8-a., sunt desteapta, am note mari, dar chiar imi e frica ca incap scoala.

| Buburuzza a răspuns:

Frica de un nou inceput! Asta e. de ceva ce nu stii cum va fi [ lectiile noi, etc ].

Asa pateam si eu in clasele mici.[ I -IV ]. dar in V- VIII a fost o placere.laughing. chiar abia asteptam sa inceapa scoala si ca si tine nu`s o eleva rea.blushing

| lollipop_6643 a răspuns:

Ti-au murit laudatorii?

| BloodxD a răspuns:

Pfff...sunt emotiilaughing

Mie imi sunt indiferenti profesori.Decat la scoala ii vad, decistraight face...

| andreea_6591 a răspuns:

Nu cred ca iti este frica... dar te coplesesc emotiile stai linistita asa si mie mi se intampla.Eu trec in clasa a7a daca vrei lasa-mi un mesaj cu id tau si mai putem discuta

| kAmykAze a răspuns:

Asteapta sa ajungi la liceu si iti zic eu ca o sa urasti vacantele de varabig grin. cum zic si cei de mai sus nu o poti numi frica.sunt emotii, da trec in prima zitongue