| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa slabesc mancand mai putin?

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Mancand sanatos si facand sport. (macar mersul cu rolele, bicicleta, sarit coarda)

| Iubibilăă a răspuns:

1. Majoritatea fetelor cred ca daca mananca mai putin slabesc.
2. Nu sari peste mese. Mananca, dar micsoreaza portile.
3. Nu manca multe dulciuri.
4. Daca iti este pofta poti manca in cantitate mica.
5. Mananca fructe si legume.

| negat1ve a răspuns:

Depinde si de ce anume mananci, cat mananci, ora la care mananci si ar mai trebui si putin sport. Deci doar "mancand putin" nu cred ca vei avea rezultate prea bune!

| MeddyMaddy a răspuns:

Nu neaparat sa mananci mai putin( acum conteaza si cat mancai inainte). Poti pelua un regim de viata mai sanatos si cu putin sport sigur vei slabi

| Draquila a răspuns:

Decât să-ți dau un răspuns care să te ducă în eroare, mai bine îți dau ceva mai folositor. =D http://www.click.ro/......83345.html