| iiCireshica a întrebat:

Este putin jenant pentru mine, sper sa nu redeti de mine, va rog fara raspunsuri jignitoare, mai bine nu raspundeti deloc daca credeti ca nu stiti ce m-ati putea sfatui.
Am 13 ani, apartamentul in care stau eu, de 2 camere, este, urat, si imi este rusine sa imi invit prietenii, adica, prietena mea cea mai bunalaughing
Ne cunoastem de cand aveam 5 ani, de cand m-am mutat aici, inainte locuiam undeva. unde muult mai bine,aici nu ma suporta vecinii, etc.
Am avut mucegai, am rezolvat, dar acum din nou a aparut... nu mai avem faianta in bucatarie, arata oribil, si nu stiu, imi este rusine sa o invit la mine, ceea ce mi-as dori foarteee mult, eu stau in camera cu bunica mea, si in cealalta camera, maicamea si tatal meu vitreg. Baia e ingrozitoare...
Nu ca nu am face curatenie in casa, dar daca faci, a doua zi e la fel... Si mama mea nici nu prea are timp, etc.sad
Eu incerc sa o ajut.
Vroiam sa ne mutam, dar nu avem bani, si chiar si sa facem schimb de apartamente, nici pentru diferenta nu avem, fiindca am vrea 3 camere, si nu stiu cine ar vrea partamentul nostru...
Nu stiu exact dca e o intrebare... e doar un strigat de ajutor sa zic.rolling on the floor
Imi oresc foarte mult sa mergem una la alta acasa, dar ar trebui sa vina si la mine, nu? ce sa fac?sad
Trebuie sa vina ziua asta odata...
Nu aveti decat sa radeti...
Va rog fara mesaje jignitoare!

Răspuns Câştigător
| VanillaCh0c0 a răspuns:

Daca intr-adevar iti e prietena, nu ii va pasa mediul in care traiesti prea mult si te va intelege happy.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spui ca iti este prietena adevarata.
1. Nu va rade de tine ca e cea mai buna prietena.
2. De obicei baietii rad unii de altii, dar nu cu rautate, mai mult trolli.