| Tsukuyomi6 a întrebat:

Este rusine daca nu beau si nu fumez la liceu? am vazut multi de clasa a 9a care beau vodka si eu beau doar suc.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne normal ca nu e nicio rusine. Comporta-te exact cum vrei si simti tu. Daca tu nu esti de partea aia cu atat mai bine. Trebuie sa incepi sa ai mai multa incredere in alegerile tale.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o rusine, dimpotriva, este o dovada de cumintenie si buna educatie. Bautura nu face nici un bine, dimpotriva, te poate duce la multe prostii si-ti poate afecta sanatatea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sa ajuns la acesta intrebare... E rusine daca nu beau si fumez la 14-15 ani e grav.

| OldSoul a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine, fiecare e liber sa faca ce vrea.

| danutzu96 a răspuns:

Este o foarte mare rusine ca nu vei ajunge terminat ca ei. Bautura si fumatul au numai dejavantaje.

| Axys a răspuns:

Inver e rusinos! mai bine pastreaza-ti sanatatea de cat sa fumezi si sa bei ca spartu!

| MrsVamp a răspuns:

Nu, logic laughing

| Lidiasm a răspuns:

Nu este o rusine. Eu din contra iti zic:BRAVO TIE! :*

| Cosmii_SoWhat_1999 a răspuns:

Nuu! FELICITARI TIE MAN! Din contra, tu nu trebuie sa fi ca ei, daca stii ce vrei de la viata e totul ok! Nu-ti decide nimeni soarta decat tu!
Sa bei si sa fumezi de la clasa a 9-a tinand cont ca varsta poate fi de 14-15 maxim 16. e grav!
Felicitari tiehappy

| GeoAlexa16 a răspuns:

Chiar nu este deloc o rusine.Nu trebuie sa te ei dupa altii, este treaba lor daca beau sau fumeaza.

| Fatabeatbox10 a răspuns:

Esti prost daca te iei dupa aia din a 9 a