| anonim_4396 a întrebat:

Este un serial pe disney,,Batausi Wasabi" unde il pot vedea si eu pe net, ca am cautat alte site-uri si nu prea am gasit.Imi puteti spune voi unu?

Răspuns Câştigător
| AllyAlly2a a răspuns:

Www.desene-animate-online.net
Aici sigur il gasesti;).

| Rafy1998 a răspuns (pentru AllyAlly2a):

Multumesc pentru raspuns, dar sunt doar 14 episoade in romana, si restul in engleza poti sami dai un site pe care le are pe toate in romana te rog. Daca poti happy

| AllyAlly2a a răspuns (pentru Rafy1998):

Pai pe acel site vor aparea in romana imediat ce le da la televizor.big grin

| Rafy1998 a răspuns (pentru AllyAlly2a):

Ok multumesc, dar nu vor fi publicate mai rapid? pe alt site?

| Rafy1998 a răspuns (pentru AllyAlly2a):

Ok multumesc, dar nu exista cumva un site care sa poate publica mai rpd...as fi foarte recunoscator daca miai putea zice un site

| AllyAlly2a a răspuns (pentru Rafy1998):

Nu stiu altul... imi pare rau. Si mai repede... nu are cumwinking Il da la televizor si apoi a doua zi il posteaza in romana. Nu au cum mai repede.

| Rafy1998 a răspuns (pentru AllyAlly2a):

Ok iti multumesc

| AllyAlly2a a răspuns (pentru Rafy1998):

Cu placere.puppy dog eyes