| psycho123 a întrebat:

Este un tip pe care il stiu de aproape 3 saptamani in care am vorbit la telefon si prin mesaje si am si iesit de vreo 7 ori si cand ne vedem ma ia in brate si ma pupa pe obraz si arata ca ii pasa de mine. Faza e ca eu imi ziceam in tot acest timp ca nu il plac si din astea, iar cand e langa mine ma port ciudat si vreau sa par indiferenta, dar cand l-am vazut vorbind cu o fata mai de seama lui, nu stiam cum sa ii mai atrag atentia...si nici nu ma observa. Toti in jurul meu imi spun ca e urat, ca nu e de nasul meu si ca e prea scund pentru mine dar de la faza aia cu tipa vreau doar sa stiu ce simt cu adevarat, daca simt ceva pentru el si astept sa ne mai vedem. Nici prin mesaje nu are timp sa imi raspunda ca lucreaza non-stop (are 16 ani).

Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Pecare a răspuns:

Stai sa ma gandesc... As face ce mi.ar spune inima, si nu pentru ca asa scrie peste tot, ci pentru ca m.ar durea dupa daca nu as lua alegerea corecta! Crede.ma, nicioadata nu am avut niste idei mai geniale decat cele date de inima mealaughing)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi disperata!
Eu ce as face..hmm..pai as astepta sa mai vad cum decurg lucrurile pentru ca in ziua de azi nu prea poti avea incredere in oricine! Crede-ma!

| Shooterman a răspuns:

Deocamdata lasa sa mai decurga lucrurile... iar intre timp fa ce simti.pe urma o sa vezi si urmarile?