| durereaeobligatoriesuferintaeoptionala a întrebat:

Ma place daca imi vorbeste frumos se joaca cu nasul meu,ma ia in brate,ma ia de mana,ma strange in brate cand vreau sa plec,vorrbeste cu mine la telefon mereu si prin mesaje si imi spune ca ma pupa tare si se baga pentru mine mereu, imi atrage atentia si ma priveste atent?

Răspuns Câştigător
| ImNutellingYou a răspuns:

ăă, nuuuu te urăşte! -_-" laughing normal că te place, din gesturile lui se înţelege, dă-i şi tu atenţie happy, un sărut pe obraz, o îmbrăţişare poate însemna mult. Priveşte-l în ochi, zâmbeşte-i şi dacă va face la fel, e clar că e topit după tine :*! baftă.

| durereaeobligatoriesuferintaeoptionala explică (pentru ImNutellingYou):

Daa...e complicat. adica el e verisorul matusii mele ..venim un fel de rude ..nu? in plus el si'a inceput viata sexuala si mi'e teama ..desi il plac.

8 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Te place, asta e clar

| neutrino a răspuns:

Te place, dar cand crezi ca te va pupa cu adevarat? Crezi ca va fi in stare de asa ceva?

| durereaeobligatoriesuferintaeoptionala explică (pentru neutrino):

Nu intentionez sa fiu intr-o relatie cu el, e cam periculos avand in vedere ca e mai mare cu 3 ani si mai are si prietena.

| Mussette a răspuns:

Da.

| MozZatY a răspuns:

Da, te place dar e timid

| bbu2eugen a răspuns:

Da te place mult mult de tot dragut din partea lui :*

| Daydream a răspuns:

Doamne,da. Te place, ce norocoasa esti, mi-ar placea sa mi se intample si mie asta.