| anuscha997 a întrebat:

Este vara.Cu toti plecam pe la bunici, pe la mare la alea alea.Eu am mers la bunici.Acolo m-am intalnit cu un baiat pe care il stiam de mult timp insa doar vara asta am inceput sa iesim.De fiecare data cand ne intalneam pe toti ii pupam pe obraz doar pe el il sarutam. Dupa care mergeam sa ne plimbam cu totii.Noi 2 eram tot unul cu altul.Ne sarutam si chesti de genu mereu ii spuneam ca este dragut.Insa azi am avut o surpriza.Imi intra o tipa in lista care avea la avatar poza cu el si cu ea sarutandu-se.Nu va gansiti ca eram suparata pe el.Am intrebat-o ce e cu poza aia.Si mi-a spus ca ea e prietena lui. Dupa asta i-am povestit totul ei.In seara asta n-e-am intalnit toti 3. El a mers la ea a luat-o in barte, i-a spus de nu stiu cate ori ca o iubeste. Dar printre astea imi mai tragea din cand in cand cu ochiul."prietena" lui nu vine foarte des pe aici deoarece sta departe.Deci pe cine foloseste baiatul asta? Pe mine sau pe ea?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Anuscha daca chiar nu poti sa il uiti, incearca sa vb cu el. Sp daca o place pe acea fata si intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine.happy Depinde de raspunsul lui.

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il lasi in pace. Daca el vrea sa isi bata joc de voi mai bine il uiti.happyChiar daca il iubesti si o sa iti fie greu la inceput trebuie sa uiti de el.happyNu il lasa sa isi bata joc de tine.Sunt multi baieti pe lumea asta.Cauta alt baiat.big grin
Succes si nu uita ca nimeni nu trebuie sa te faca sa suferikiss

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Anuscha, nu trebuie sa iti faci griji. Daca un baiat te-a facut sa suferi asta nu inseamna ca toti vor face asta.happy
Cauta altul si nu mai fi trista kiss

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma bucur ca ai ascultat de sfatul nostru.happy Sa ne sp ce ai facut si ce a sp el happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu nu as accepta sa fiu a doua, sau chiar prima, dar sa existe si o a doua. Lasa-l in pace, sa se hotarasca.

auran
| auran a răspuns:

Eu cred ca pe amandoua! Adolescenta asta! Ramaneti doar prieteni si-ti va fi mai bine!

| anuscha997 explică:

@ mumoasa : Unu m-a facut sa sufarcrying..nu vreau sa sufar si a II-a oara.

| anuscha997 explică:

@ andreea89 : Sfaturile conteaza foarte mult pentru minesad...Doar ca eu tin la el... Si poate el tine la ea...Deci..spune

| anuscha997 explică:

Nu cred ca pot gasi altu... E singuru baiat cu care m-am inteles asa bine pana acum... E pacat sa-l las... Are acel ceva specialwinking

| anuscha997 explică:

Multumesc mult pentru sfaturiwinking... Revin maine seara si va spun ce am aflat de la elhappy...Noapte buna!happy

| anuscha997 explică:

Vesti noi: Am vb cu el despre asta si a spsus ca el o foloseste pe ea si tine la mine si chesti de genu'. Insa nu cred pentru ca sunt 100% convinsa ca aceleasi lucruri i l-ea spus si ei.Asa ca "Zambeste si nu privi in urma"happy. Si acum am la status "EoO nu spoOrt sa fiu pe loOcu 2winking... EoO vreau tOotul sau nimicwinking...". Si mi-a spus ca eu am totul ca eu sunt pe locul 1.Si as vrea sa-l cerd. Dar mintea imi spune sa-l las.Inima imi spune sa mai stau. Ce sa fac?sad. Multumesc!

| andreea89 a răspuns:

Offf...as avea destule argumente pentru a sustine faptul ca isi va bate joc, dar ma abtin, nu-l cunosc eu.nu stiu cat vor conta sfaturile pentru ca pana la urma toti fac ce vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai anul stiuca daca se linge pe bot cu aia in fata ta, tu ce doresti de fapt? ai vrea sa te doreasca pe tine? nu.va doreste pe toate trei.adica si pe urmatoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe amandoua nu fiti proaste fetelor nu credeti in baietti ca baieti stiu doar sa profite tabita