| thelovelyangel a întrebat:

Este vorba despre liceu. DAca imi aleg profilul UMAN si specializarea Filologie(se subintelege ca matematica este cea mai simpla-M3) la ce trebuie sa dau bac-ul? Si daca se poate si pe alta specializare(stiinte sociale, stiinte ale naturii) sa-mi mai spuneti la fel ca la filologie mSSSS funda sigura

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii la sigur nu o sa mai dai bacul la mate o sa dai la romana istorie si limbi strainewinking si la fel si la stiintele naturii si stiinte sociale caci toate trei sunt profil uman

| thelovelyangel explică (pentru anonim_4396):

AAAA. Daca esti pe profil uman nu mai dai bacul la mate? Eu chiar nu stiam asta. mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru thelovelyangel):

Cu placere :* Nup daca esti profil uman n dai bac la mate big grin deci ai scapat laughing

| thelovelyangel explică (pentru anonim_4396):

Woooooow

| anonim_4396 a răspuns (pentru thelovelyangel):

Ai trecut a 8 sau a 9?

| thelovelyangel explică (pentru anonim_4396):

Am trecut a8a.