| ionutzzz7878 a întrebat:

Este ziua iubitei mele peste 1 saptamana ce sa ii fac cadou oare?
o perna in forma de inimioara cu poza mea si a ei. adica cu noi2? si un text... sau ce spuneti voi.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ideea ta este foarte buna, eu zic ca te-ai gandit bine tongue.

| Mik3 a răspuns:

Incearca un parfum, un lantisor cu o inimioara, o bratara, un lantisor, etc happy

| kitty_9379 a răspuns:

Cel mai usor e sa-i cumperi o bijuterie draguta.Sau poate daca te gandesti bine, poate exista vreun lucru de care ea are nevoie si il vrea de mult timp si astfel ii faci o surpriza frumoasa. Partea cu inimioare si poze eu zic sa o pastrezi pentru aniversarea voastra sau pentru valentine s.