| ilybonnn a întrebat:

Eu 15 el 17. vorbim de prin decembrie?. ne-am intalnit de cateva ori dar el e foarte rece. sad acum ca a venit caldura eu speram ca va petrece mai mult timp cu mine dar. dimpotriva..eu m-am indragostit ca o proasta si acum nu stiu ce sa fac... tinem legatura prin facebook. dar nu prea imi convine... ce sa fac sa il las? sad

3 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

El e rece pentru ca ori nu nu se mai simte atras de tine, ori are pe altcineva. Discuta cu el FACE TO FACE nu prin facebook serios.

| ilybonnn explică (pentru BadAngel3):

Asta am si încercat dar el isi cauta scuze... cred si eu ca ii place sa stea la fotbal cu baietii, il înțeleg dar pentru mine nici nu a incercat sa isi faca timp.

| BadAngel3 a răspuns:

Daca nu isi face timp pentru tine inseamna ca nu il mai interesezi.Desparta-te de el. Spune-i ca tu vrei asta, deoarece el nu iti acorda si tie timp. Daca prietenii lui sunt mai importanti pentru el decat tine e clar ca nu il mai interesezi.