| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 14 ani el 22.Are ceva? Fundita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scumpo,e ok doar ca stii, depinde si de tipul respectiv. Pentru ca daca este vreun depravat atunci nu e ok, dar daca este un tip cumine care sa te iubeasca si etc. atunci da totul e perfect.Parerea mea.Se spune ca nu conteaza varsta(intr-un fel e adevarat, oarecum), dar conteaza caracterul.:d

| Roxanna197a a răspuns (pentru anonim_4396):

Si atunci sa fiu cu el sau nu?(se compoarta f frumos cu mine)

| anonim_4396 explică (pentru Roxanna197a):

Eu zic sa fi cu el daca te respecta si te iubeste cu adevarat.big grin

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...este absolut normal!
Sunt sigur ca sta cu tine numai pentru ca ii place cum mirosi, si nu are absolut nici o intentie pedofilistica cu tine
Eram sarcastic btw...

| Bojthe a răspuns:

Intre voi e 8 ani. Nu e o diferenta foarte mare. Bunicii mei cand s-au casatorit erau 10 ani diferenta intre ei. Insa tu la 14 ani esti mult mai copila decat el la 22. El are un servici tu esti in generala. El a ajut relatii mai mult sau mai putin serioase pana acum pentru tine un iubit e o joaca.
Eu nu consider o astfel de relatie sanatoasa.Ar trebiu sa iti faci un iubit de 15.16 ani. Eu am 14 ani si nu as iesi cu unul de 22.
sper sa te fi ajutat

| libertat a răspuns:

Nare nimic doar vrea sa se distreze dupa aia ajungi la gunoi

| harciog a răspuns:

Are ca mai trebuie sa astepte vreo doi ani.

| Corinnààà a răspuns:

Deci...ce naiba este in capul tau? El te foloseste, te vede ca pe un tanc! Adica pe bune este o diferenta de 8 ani de zile, el ar trebui sa isi ia una cel putin de 18. Daca nu poate sa te duca in patul lui o sa iti rupa inima-n doua sau mai multe bucatele daca te atasezi prea mult de el. Eu una zic ca nu este cea mai buna alegere dar totusi daca vrei neaparat sa fi cu el pastreaza distanta atat fizic cat si emotional. Biie :*

| XanderLightBow a răspuns:

Poate peste vreo 5-6 ani, ai nevoie de unul de maxim 3 ani diferenta, si zic mult 3 ani.

| elutzika a răspuns:

Nu stai linistita, te poate creste...

| NarcisaNarcisa a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie dar la mine e diferit se comporta frumos are mereu grija de mine o cunosc si pe mama lui deci nu e asa rau ne iubim...si noi am zis ca e mare diferenta la inceput 8 ani dar am urmat inima si am ajuns impreuna....acum depinde de baiatul de care iti place daca se comporta frumos cu tine merita sa incerci.Bafta

| cristiana23 a răspuns:

Nu, daca el nu pretinde altceva de la tine si sentimentele sunt reciproce, no problem :*