| alexandra2012 a întrebat:

Eu am o mica problema. legata de corpul >meu.:"
am un fund foarte bombat, foarte frumos format, aproape perfect. sunt foarte multumita de cum arat, de trasaturile fetei, de fund, de picioare, de tot corpul meu, cu exceptia... sanilor. am sanii foarte mici, desi am 16 ani, si cam toate fetele de varsta mea au sani mari. sunt foarte complexata.
un ajutor, ceva? un tratament naturist? un sfat psihologic, macar? >:"

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Toate fetele au sâni, mai puţine au fundul bombat.Ar trebui să te mulţumeşti cu asta.

| ROB3RT89 a răspuns:

Dar de ce nu te multumesti tu cum te-a lasat natura? Pana la 21 de ani iti mai cresc sani, stai tu linistita!happy

| Leonard08 a răspuns:

Daca pana pe la 18-20 de ani nu mai cresc... abia atunci sa iti faci grijiwinking Si de fapt...griji pentru ce? Mie imi plac sanii mai micuti, care ii poti cuprinde cat de cat in mana atunci cand faci sex tongue
Sa spunem ca sanii mari sunt atragatori...dar cei mici sunt mai practici.
Pe langa asta...ce e prea mult strica, mai ales pe la 35 de ani...doar nu vrei sa iti porti sanii in buzunare tongue

| amutoism a răspuns:

Buna,sa stii ca poti incerca tinctura de marar, am auzit ca ajuta la cresterea sanilor...dar cred ca de la ea ai putea sa te si ingrasi un pic, s-au poti lu-a pastile pentru marirea sanilor... oricum sper ca ti-am fost de ajutor

| amutoism a răspuns:

Incearca tinctura de marar

| alexandra2012 explică:

Da, dar faza este ca daca aveam si sani, eram. perfecta. nu prea ma resemnez laughing