| Dulicaaaa a întrebat:

Eu am ochii albastrii deschis. vreau un albastru mai inchis, ce ziceti. pot sa ii colorez cu carioca Puuup :X:X dau funditaaaaa:*

3 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

laughing LOL dear` big grinbig grin Ai putea sa-ti cumperi linze colorate ( de ce culoare vreai) ~ lasa faza cu carioca rolling on the floor Bye dear`

| Angel23 a răspuns:

LOL straight face daca tot vrei ca ochii tai sa aiba alta nuanta, iti cumperi lentile... dar lasa faza cu carioca rolling on the floor ca nu merge... laughing)

| Swallow a răspuns (pentru Angel23):

Da ce`i draga, n`ai parerea ta?; D