| LonelyGirl01 a întrebat:

Eu am parul des, iar dupa ce se usuca are mult volum...sa nu mai spun ca uneori se si electrizeaza. Cum ar trebui sa ma tund ca sa nu imi mai stea asa umflat? Daca ma filez credeti ca o sa mai dispara din volum?confused

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Eu iti zic din proprie experienta, pateam la fel ca tine, daca ma uscam cu fheonul, parul mi se facea ca o claie de fan. eu l-am filat si am pierdut din volum DAR mi-am distrus parul intr-un hal fara de hal eu iti recomant pentru electrizale sa-l il caltesti cu 200 ml de otet de mere la un litru de apa{ pui otetul in apa si caltesti}, pentru ca sa pierzi din volum :cand parul e inca ud bine piaptanal cu un piaptan rar, dar cu grija ca se poate rupe.