| Summer5505 a întrebat:

Daca imi filez parul va avea volum?

12 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Daca iti filezi tot parul categoric nu pentru ca tocmai de asta se fileaza pentru a nu mai avea asa volumwinking big grin

| KaRioKa a răspuns:

Da

| MirunaC a răspuns:

Da daca iti filezi parul vei avea un plus de volum functioneaza mai bine daca ai parul filat dar si cu gherute eu asa am si are volum in fiecare zi.bine acum mai depinde si de tipul parului tau. Daca il ai bogat vei obtine o tunsoare cu adevarat senzationala iar daca nu va adauga un oarecare volum. oricum e foarte la moda parul filat asa ca iti va sta superb cu siguranta:*e vara si e timpul pentru o schimbare

| BeBeLuSa11 a răspuns:

Buna. Nu, din potriva daca i-ti filezi parul atunci i-ti vei lua din volum. Eu mi-am filat parul pentru ca aveam prea mult volum.
Daca vrei ca parul sa aiba volum nu vei reusi nimic daca il filezi.
Sper ca te-am ajutat :*

| BuBu_5403 a răspuns:

Eu sunt filata si am volum chiar mai mult fata de cum aveam inainte cand nu era filat :*

| myyno a răspuns:

Nu din contra! funda

| myyno a răspuns:

Nu din contra

| Ramonika_5243 a răspuns:

Nu preabig grin

| χεςρυψχ a răspuns:

Cu suguranta!

| Ionellaa a răspuns:

Da

| CriStiaNa_9883 a răspuns:

Daca ai parul rar si fara volum nu ajuta la nimic filatul...dar daca ai parul des ajuta ca si eu mi-am facut la fel

| girl_6482 a răspuns:

Da. eu il am filat si are volum! big grin