| FeTTiza a întrebat:

Eu am pe picioara par blond dar daca ma epilez am auzit ca va creste par negru.Adevarat? fundita

Răspuns Câştigător
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Cine ti-a zis minte cu nerusinare! Daca tu ai par blon fiziologic nare cum sa-ti creasca par negru pe picioare! Ce auzi tu sunt mituri si tabuuri tu epileaza-te incontinoare!

5 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

De aceea eu avem par blond la inceput iar acum am negru ca o tigancahee heeei bine da (eu fac inot si cam trebuie:X)

Răspuns utilizator avertizat
| madytza_7574 a răspuns:

Asta daca te faci cu bicu

daca te faci cu ceara de ex nu iti va creste negruwinking

si nici daca te faci cu epilatorul deci in concluzie

vei avea par negru daca te vei face cu bicu si va fi si mai deswinking

| Beibi a răspuns:

Nu e adevarat!

| sweetgirl9 a răspuns:

NU. daca parul tau e blond din nastere asa va fi mereu, nu i se va schimba culoarea dupa epilarewinking