| cristianorudi7 a întrebat:

Eu folosesc google chrome. cand dau pe butonul acela, pagina de pornire care arata ca o casa, nu imi baga direct google, ci imi arata cele mai vizitate pagini, adica alea sunt mici.
explicati-mi si mie concret, km rezolv aceasta problema?

funda

2 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Intra pe google de acolo si o sa-ti dea in prima casuta google si de fiecaredata cand intri dai pe 1 casuta si intra direct

sper sa-mi lasi funda

| AnAiLuI a răspuns:

Pai dai click pe una din paginile alea mici... si o sa se faca mare pagina respectiva... ca asa am si eu. google chrome. e foarte usor :d